Сертифікат Good Standing

Для працевлаштування за кордоном лікарі та інші медичні працівники повинні отримати медичний сертифікат Good Standing. Цей документ ще називають листом про хорошу репутацію. У ньому міститься інформація про медичного фахівця, його освіту та професійну діяльність. Майже всі організації у сфері охорони здоров'я за кордоном використовують сертифікат Good Standing для підтвердження необхідних відомостей про медичних фахівців.

Good Standing Certificate підтверджує, що за час роботи лікарем до заявника не застосовувалися жодні дисциплінарні, адміністративні та судові стягнення, тобто немає перешкод для роботи лікарем за кордоном. Без нього неможливе отримання медичної реєстрації та робота лікарем за кордоном.

Як оформлюється Good Standing Certificate

Закордонні медичні організації дуже серйозно ставляться до репутації своїх співробітників. Тому сертифікат Good Standing є обов'язковим навіть для проходження кваліфікаційних іспитів. Сертифікат Good Standing підтверджує, що лікар має право займатися медичною практикою, володіє потрібним професійним статусом і хорошою репутацією.

Для цього в сертифікат Good Standing вноситься така інформація: ПІБ спеціаліста, його освіта, інформація про його професійну діяльність, інформація про відсутність дисциплінарних стягнень, скарг, звинувачень, поточних перевірок та розслідувань.

Країни, для яких оформляється сертифікат: Великобританія, Ірландія, Данія, Німеччина, Швейцарія, Польща, Канада, Іспанія, Гонконг, ОАЕ, Австралія та ін. Сертифікати видаються англійською, німецькою мовами або українською мовою залежно від замовлення. Документ видається у вигляді довідки або сертифіката, із зазначенням конкретного органу, який його вимагає.

Як отримати Good Standing Certificate

Отримати сертифікат Good Standing може будь-який медичний фахівець. Один сертифікат Good Standing видається лише одній людині, ім'я якої вказується в документі. Оформити сертифікат GoodStanding можуть громадяни України, а також іноземні студенти, які отримали медичну освіту в Україні.

Термін оформлення Certificate of Good Standing в середньому займає до 3 тижнів. Для його оформлення необхідно попередньо надати якісні копії освітніх документів (дипломи, додатки, сертифікати, посвідчення про присвоєння кваліфікацій, категорій, трудові книжки тощо), копії українського паспорта та паспорти для виїзду за кордон, документи, що підтверджують зміну прізвища. При розгляді документів можуть знадобитися додаткові документи, які стосуються оформлення сертифіката. Перелік необхідних документів для отримання Certificate of Good Standing індивідуальний. Його можна безкоштовно уточнити у фахівця. Для цього зв’яжіться з нами.

Термін дії сертифіката Good Standing становить 6 місяців, але багато закордонних медичних організацій вимагають, щоб цей документ був не старше 3 місяців. Наприклад, у Великобританії сертифікат Good Standing має юридичну силу протягом 3 місяців з дати видачі, незалежно від терміну дії. Тому краще заздалегідь дізнатися орієнтовну дату видачі документа, щоб вчасно подати його в ту організацію, для якої він призначений.

Продовження терміну дії Good Standing Certificate не передбачено. Можна отримати новий сертифікат без повторного надання повного пакета документів.

Сертифікат Good Standing має бути виданий у письмовій формі. Як правило, роботодавці або державні органи, що видають ліцензію на заняття лікарською діяльністю за кордоном, вимагають письмовий сертифікат Good Standing. Наявність електронної копії документа не впливає на цю вимогу. Можливість отримання електронної копії документа залежить від країни, в якій він виданий. В Україні електронний реєстр сертифікатів Good Standing ще не ведеться, тому цей документ видається тільки в паперовому вигляді.

Якщо ви хочете отримати сертифікат Good Standing з МОЗ України, зв’яжіться з нашим спеціалістом або відправте заявку онлайн.

 

Зворотний дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Сделать заказ
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×