Бюро перекладів «Legal Docs»

Протягом 4-х років наша команда Legal Docs надає послуги перекладу, легалізації та витребування документів для жителів Ізмаїльського району, інших міст України, а так само тим хто перебувае за кордоном, так і іноземцям.

Бюро перекладів «Legal Docs»

Про якість виконуваних нами робіт свідчать міцні взаємини з державними структурами, приватними компаніями, провідними підприємствами регіону. Ми пишаємося своєю участю в підготовці документів для міжнародних тендерів, туристичних маршрутів, переклади наукових статей і супровід компаній в ділових листування, договори.

Щодня переводимо документи, такі як медичні висновки, довідки з місця роботи, свідоцтва, дипломи, довідки про несудимість, листи, статті, договору, технічні висновки та багато іншого. Для нас немає кордонів складності, при цьому ми даємо довічну гарантію на якість перекладу, і завжди дотримуємось термінів роботи.

Ми цінуємо придбану за багато років репутацію і залучаємо тільки тих перекладачів і фахівців, які підійдуть найкраще для того чи іншого проекту, все для того, щоб Ви отримали якісні послуги!

Ми завжди на зв'язку!

Наші менеджери в телефоном режимі проведуть консультацію з вас питань, прорахують вартість і терміни. Прийом замовлень здійснюється нами як в офісі, так само і віддалено, що економить ваш час.

Адреса нашего офісу:

Україна, м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 67

Контактний телефон:

+38 (050) 761-43-75, +38 (096) 458-53-44 (Viber, WhatsApp)

Напишіть нам на пошту:

perevod.izm@gmail.com і відправте все необхідне для роботи.

Готову роботу зможете забрати як у нас в офісі, так і отримати «Новою поштою». Здійснюємо відправку по всій Україні у найближче для Вас відділення. Так само здійснюємо міжнародну доставку готових документів.

Юридичним особам

З постійними клієнтами ми укладаємо договори на обслуговування, що дозволяє комфортно співпрацювати з «Післяплатою». Юридичним особам для платежів надаються всі супровідні документи (договори, рахунки, акти наданих послуг). Ми знаємо, що таке робота з документами, конфіденційність клієнтів і якість надання послуг.

Економте свій час і гроші при виборі компаній.

Зворотний дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Сделать заказ
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×